Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz WolfByte #12 üzenetére

    Nekem is az említett DualOptical van, 2 éve vettem 14k körül. Az ára most is annyi ha kapni még valahol ez egyben jelzi is a minőségét, mivel ami két év alatt nem nagyon veszít az árából az azért nagyon jó lehet...
    Igaz, hogy ebben két optikai érzékelő van és ezért eszméletlen pontos és képes gyors mozudlatok lereagálására de próbáltam én MS Intellimouse 1.1-et (egy időben minden CS-s azt dícsérte) nos nagyon jó kis egér az is de nem kaptam tőle ugyanazt a gyorsaságot, mint a logitechtől. Próbálj megrántani egy 3-4k körüli optikai egeret gyorsan az asztalon vagy egérpadon és nézd ahogy a kurzor megy össze - vissza. Nos az enyémnél ilyen nincs, pedig sima számítógépasztalon használom, semmi egérpad.
    És a logitech fogása is jobban bejött de ez valószínű azért van mert ezt szoktam meg. És az 5 év garancia azért nem utolsó egy ~10-15k-ba kerülő egérnél, mivel nem valószínű, hogy ennyi idő alatt le fogod cserélni. Legalábbis én biztos nem.
    Az egér volt az első Logitech cuccom a géphez, azóta ha vettem valamit (Kormány, Joystick) az általában logitech volt és sosem csalódtam bennük. A legjobb cuccokat csinálják.

Aktív témák