Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    válasz arn #15507 üzenetére

    Nem lesz ez rossz szerintem. :N
    Persze abban egyet értünk, hogy a NEX-ek eddigi problémái itt is ugyanúgy meglesznek, sőt bizonyos szempontból hatványozottan. Nem lesz egyszerű rá minden szempontból jó obikat tervezni, meg megint biztos kell majd jó pár év mire ezt is lefedik megfelelő mennyiségű obival.
    Ellenben én legkevésbé a méret miatt aggódom. Biztos picit nagyobb lesz a jelenlegi APS-C NEX-eknél, már csak az obik miatt is. Ellenben a jelenlegi FF DSLR cuccoknál még így is bőven kisebb lesz ez biztos és itt most elsősorban ezen lesz a hangsúly.
    Egy FF mirrorless és a m43 között már van akkora különbség szenzor méretben, hogy már kár is őket egymással versenyeztetni, igazából nincs jelentősége, hogy egymáshoz képest mekkorák, mert nem egy kategória a kettő.

    Ettől függetlenül a m43-at én nem félteném ettől, még akkor se, ha piszok jól sikerül az ff NEX. :N
    Teljesen más kategória lesz a kettő. Egyrészt méretben, másrészt az általad is említett árban. Szerintem egy ff NEX vázért minimum egy NEX-7 árának a dupláját el fogják kérni, ha nem többet. És akkor az még csak a váz, ha veszünk mellé pár frissen ide tervezett egyenként minimum 1000 dolcsis Zeiss üveget is, csak hogy érteme is legyen az egésznek, akkor meg már..
    :)

Új hozzászólás Aktív témák