Hirdetés

Aktív témák

  • Barniston

    újonc

    Szóval USB-ről megy a billentyűzetem, az egerem, a kontrollereimet is felismeri mindig, gond nélkül. USB-ről megy a bluetooth is, tehát mondjuk hogy valamilyen szinten azért jók ezek a portok. Ezeket az eszközöket hiba nélkül viszi.

    Viszont van nekem egy Oculus Rift S-em, amit egy ideig gond nélkül használtam, aztán egyszer csak kaptam a hibaüzenetet: USB-ről nem lehet felismerni az eszközt, tehát nem kap elég áramot, vagy ilyesmi. Sose tudtam ezt megoldani, a fejes fent porosodik a szekrény tetején. A számítógép nem ismeri fel, hogy USB-ről is rá van nyomva a gépre a fejes. Azt hittem eddig, hogy biztos kábelhibás.

    Na de!!! Most vettem egy nyomtatót. Canon Pixma, kis 9 ezres mediamarktos. És nem sikerül telepítenem a számítógépemre a drivert, mert amikor arra a részhez érkezek hogy csatlakoztassam a nyomtatót, akkor kiírja a hibaüzenetet: "A nyomtatót nem lehet felismerni. Ellenőrizze a csatlakozást." És ugyan azt írja ki nekem probléma megoldásként, mint amit a rift is írt: húzzam ki-be, próbáljam más portba, semmi nem működött ennél se és a riftnél se.

    A gépem hátulján sok USB port van, van zöldes, van kék, van fekete, akárhova dugdosom ezt a 2 eszközt sose fog működni, mindig hibát ír.

    Mondanám hogy rosszak az USB-im, de akkor miért ismeri fel ha a telefont rádugom, a kontrollert, egeret, billentyűt.. Mi folyik itt? :(

    Segítséget szeretnék kérni. Mi lehet a probléma? :(

Aktív témák