Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G.Zs.

    senior tag

    válasz glutamin #534 üzenetére

    Megnyugodhatsz. Az a haziorvos aki pofatlanul ratukmalja a betegeire, egy fillert nem keres vele, legalabbis csak minimalis osszeget. En is ismerek ilyet, aki termeszetgyogyasznak mondja magat, es ugyanezt csinalja a sajat cegem termekeivel, raadasul pofatlanul hatalmas arrest dob ra. Az ilyenektol hanyingerem van, mert a hetkoznapi ember egybol a rendszert szidja, nem azt aki ilyeneket muvel. Egy kis ido utan senki nem fog tole venni semmit.
    Az, hogy haziorvos ismerosod a gyogyszerek feladatat novenyre bizza, megint csak a hozza nem ertes, ugyanis az arra valo, hogy a betegseget megelozzuk, nem arra, hogy kezeljuk.

    En azt nem ertem, hogy miert gondolja mindenki, hogy aki kesobb szall be, az nem lehet sikeres. Nem az szamit, hogy hanyan vannak feletted, hanem hogy alattad hanyan dolgoznak. Ha felettem 28-an vannak, akkor sem szarabbak az eselyeim, mintha kozvetlenul az szponzoralna, aki anno behozta az orszagba. Az meg a legkevesbe sem zavar, ha a felettem levo 2x annyit keres, mint en, ha en megfelelo nekem osszeget keresek vele.

    Egyebkent nalunk csak az elso szintig hasonlit piramisra, utana teljesen mashogy mukodik.
    De ebbe mar nem megyek bele.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

Új hozzászólás Aktív témák