Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasOyama

    őstag

    válasz faster #23 üzenetére

    :) Részben. De én azért el szoktam mondani mindenkinek, hogy mire hívom, és miről lesz szó, hogy ne érje se őt sem engem meglepetés, mikor elkezdődik. :)

    PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

  • MasOyama

    őstag

    válasz faster #131 üzenetére

    Nos. Nézd ezt meg:
    Gyártó ---> Import----> Nagykereskedő----> Kiskereskedő----> vevő.
    Felmerülő költségek: reklám, dolgozók fizetése, mindenki haszonnal dolgozik, raktározás, szállítás, stb, + mindenki tesz rá hasznot, különben nem éri meg neki. Így fordúl elő, hogy 10ft-ért a gyártó legyártt valamit, és te 100 ft-ért veszed meg. Nincs ezzel semmi probléma.
    Nállunk
    Gyártó <-----------------vevő
    Forgalmazó
    A vevő a forgalmazótól, és a gyártótól is vásárolhat, és kiesnek a költségek. Így kb. a 10 ft-ból 60-70ft-os fizet a vevő, ha a gyártótól veszi meg, és 100 Ft-ot, ha a forgalmazótól. Tehát nem olcsóbb, mint a hagyományos, de ha valaki meg szeretne sporólni 30-40%-ot, akkor ezt megteheti, ha a gyártótól vásárol.
    Gondolom te is örülnél neki, ha egy számítógépet nem egy kiskereskedőtől vennél meg 300 ezerért, hanem a gyártótól 240 -ért. Stb...

    PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

  • Hideyoshi

    tag

    válasz faster #183 üzenetére

    Kamu ám a.... :Y Most majdnem mondtam vmi csúnyát :))

    Én vállalkozóként dolgoztam világ életemben, alkalmazott csupán főiskolás koromban voltam :)

    Tehát tudom, hogy miről beszélek. Az mlm éppúgy megadja az önállóságot. Sőt amennyivel több, az az, hogy egy bejáratott rendszert ad. Ebben különbözik egy kisvállalkozástól ahol ki kell mindent találni.

    De az mlm sem csodarecept. Meglepő de itt is dolgozni kell :DD , de ezért arányos fizetség is van. És itt is ésszel kell olyan céget választani aminek piaca van. Pl az Amway-el már nehéz bankot robbantani :U Olyat kell választani amit a piaci trendek hajtanak, és lehetőleg nincs konkurenciája.

    És lehet, hogy agymosott vagyok, de nem csinálom fél éve, és havi szinten nagyon szép pénz jön ki belőle.

    És tudjátok sok ember sír ebben az országban, hogy nincs pénze/állása stb, de tenni érte azt már nem. Aki meg ajánl neki valamit, azt azonnal lefikázza mielőtt utána nézne. :F

    Persze sokan vannak akik visszaélnek ezzel, de ne általánosítsunk... :R

    [Szerkesztve]

    Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

Új hozzászólás Aktív témák