Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashback

    addikt

    Bocsi a házigazdáknak de most ezt le kell írnom azzal a ''csodálatos'' AQUA-val kapcsolatban!

    Rendeszeresen az A. ban vásároltunk már három éve. A haverom hazajött Hollandiából és a megkeresett pénztén gépet akart venni. Mi rögtön beajánlottuk az A.-t! El is mentünk vele. A bolt elött a szemünk láttára leszámolt 100 ezer forintott 10-es címletekben. Fizetett 82e forint körül. A csaj lerakta a pénzt (a pult mögé) maga mellé az asztalra. Gépelt egy kicsit majd problémázott hogy egy tizes hiányzik!!!! Pedig 90e. adott oda neki a haverom! Ha nem a csaj nyúlta le a zs-t akkor honna tudta hogy pont tizes hiányzik?! Meg ilyenek....

    2-3 hónappal később proci+hütést mentem a haverommal venni. A proci nem volt boxos úgyhogy vittünk neki egy dobozt kibélelve. +vettük => haza => próba, proci bent, hűtést odafog a procihoz => SEMMI. Vissza az A.-ba. Le a szervízbe. Mellékesen: Egy csávó előttünk ordibált a szervízesekkel hogy hamis memó-t adtak el neki, egy halom papír bizonyítékkal, hogy azokat v.mi korei site-ról szedte... Szóval: A csávó megnézte és azt mondta hogy le van sarkazva a proci!!! Pedig lesarkazás védő is rajta volt a próbán, és nem is erőszakoltuk rá a hűtést.

    Azóta a Bluefish-ben vásárolok! Ott valamivel drágább de nem adnak szart el neked. Legálább is én még nem jártam úgy.

    UI.: Az 1# hozzászóló helyében én bizti egy két szekrénycsávóval visszaállítottam volna! :)

    Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Új hozzászólás Aktív témák