Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Sziasztok. Ezen a fórumon még új vagyok. Végigolvastam a topicot, és (7-8hsz-től eltekintve) azt látom, hogy mindenki Nokiát akar/ajánl. Nekem volt 6600-ám, nagyon szuper volt, ár/érték arányban mindent vert. Na meg a több ezer progi. Lecseréltem Motorola A925-re. Nem tudom miért, egyszerűen megtetszett. Soha nem gondoltam volna, hogy nekem Moto-m lesz,de nem bántam meg. Ez az igazi okostelefon. Néhány szóban a tudásáról: Symbian UIQ op. rendszer, 3G, Beépített GPS, SD/MMC kártya támogatás, infra, bluetooth, forgatható VGA kamera, mp3 lejátszás/csengőhangok, teljesképernyős divx lejátszás, 208x320-as kijelző, maximális testreszabhatóság (az indító animációtól a témákig minden) Hátrányai: gyorsan merül a gyári akksija, angol vagy német nyelvű menü (általában), hatalmas telefon (kb. 9210i méretű), buszon nehézkes használni a rázkódás miatt. Előnye: 30-45 ezer pénz, álapottól és felszereltségtől függően,hihetetlen tudású telefon. Sokan panaszkodnak az UIQ-ra, hogy kevés progi van rá. Ez igaz, de ami van rá az megbízható és jól működik. Van fényképezéshez, mp3-hoz, videózáshoz, játékhoz,stb. (Az összes gameboy, gameboy color, nintendo, snes, megadrive, c64 játék fut rajta.Még GTA2 és Heroes of Might & Magic is van rá) A nagy kijelző miatt nagyon jó rajta játszani, videót nézni.Még néhány régi Lucasartos kalandjáték is fut rajta: Day of the Tentacle (magyarul), Goblins, Zak MecKracken stb. A GPS 5-6 perc alatt talál jelet napos időben, utána már pontosan mutatja a helyünket. Kocsiban is megbízható. A füles stereo, az mp3 is stereoban szól rajta. Rádió nincs, de 100 forintos boltban 199 forint a zsebrádió,meg telefonba minek, ha tudja az mp3-at? A memóriája SD kártyával 2gigáig bővithető. Ha valakinek kérdése van a telóval kapcsolatban, nyugodtan tegye fel, ha tudok válaszolok. Bocs, hogy sokat írtam,de erről a telóról még oldalakat lehetne írni. Üdv: icemad.

    [Szerkesztve]

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Bdanyy #220 üzenetére

    Na nekem pont ilyen a920asom van a925-ös szofttal.Megnyugtatlak,hogy 99%-banugyanaz, mint egy igazi a925. A kinézete más, meg más tipusú a kijelzője. Az akksija kicsit gyengébb,bár én 930mAh-s eredeti Motorola akksival vettem. Ez sokkal jobban bírja,mint az utángyártott 1200mAh-s. Nagy eltérés még a Motorola és SE között,hogy Motorolára nincs magyar menü. Bár állítólag egy srác már csinálja. Egyébként, ha Motorola a1000-et veszel, akkor jársz a legjobban, mert kb akkora,mint egy p910i és sokkal többet tud. Ráadásul szebb is. (szerintem) SE-nél nem tudom hogy van,de Motorolánál a bölcső egyszerre tölti a telefont is és a pótaksit is. A Motorolákhoz alapból 2aksi van ezt se felejtsük el.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Sziasztok. Nekem már megvan a favoritom. Csak meg kell várni amíg megjelenik.
    [link]

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz elit_hun #750 üzenetére

    Én Airis t620-at használok. Wifivel, bt-vel nem volt gondom. A nem vifis netet el tudod érni, ha van mobilod net előfizuval.(Bt-n keresztül.Nekem még nem jött össze, de én még csak kazahsztáni kártyával próbáltam.) Egyébként nem rossz gép a t620-as, de inkább navigációra való. És én is meglepődtem, hogy milyen kevés program van Windows Mobile-os cuccokra. Ez is egy hátrány, főleg a symbian után. Az akksija se bírja napokig. Előny a nagy memória és a gyors proci. Kezdő pda-nak mindenképpen javaslom. Ha priviben megírod az emailcímed elküldöm a használati utasítását. Sokmindent megtudhatsz így a ketyeréről.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Egyrészt, játékot nem igazán találtam hozzá, csak stratégiát. Van néhány emulátor még, de azok is inkább a ''vandeminek'' kategória. Igazából nem is nagyon kellene nekem semmilyen progi már, de aki a symbianhoz szokott, az nagyot fog csalódni. Másrészt nekem van egy htc s710-em is. Na, ha arra tudtok valami épkézláb játékot, videolejátszót meg témát, akkor ne kíméljetek.Egyébként, ha megkérdezhetem, ti honnan szereztek wm 5.0-ra és 6.0-ra olyan rengeteg programot? (Én még torrent oldalakon is max igo-t találtam.)

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Peet210: Ezer hála és köszönet a linkekért, nagyon jók. :R

    Rumos14: Igen, smartphone rendszerű, ezért gondoltam, hogy több játék van hozzá. Márcsak a gombok miatt is. Egy qwerty billentyűzeten jó lenne snes emuval játszani.Én is szeretek nosztalgiázni, anno még egy c64-el kezdtem. (Még megvan és működik is. Csak sajna a SID chip kiment benne, szóval hang nincs,csak zúgás.) Azután jöttek a konzolok és a pc. 3D-s játékokban szerintem még mindig az N-gage a jó, emulátorban meg a moto a920/a925. (pspt nem veszem figyelembe, mert az ugye nem teló.)

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Na ez mennyibe kerül majd??? [link]

    Baromira tetszik, csak sajna ezt a felbontást a progik 95%-a nem fogja tudni használni. Kár érte...

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Sziasztok. Gyorskérdés: Nokia n73 vagy 6120 classic?

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Ok. Köszi. Akkor 6120 lesz a nyerő 2 okból. Egyrészt az n95 kamerája bőven elég nekem, másrészt most tudok egy 6120c-t 20k-ért. Annyiért sztem megéri, bár T-mobilos, de csak 5 hetes, és gari is van rá bőven. Ja, és nekem a sebesség fontosabb, mint a kamera. Kösz mindenkinek a hozzászólásokat. Sziasztok.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Aktív témák