Keresés

Hirdetés

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz CHIPman #31238 üzenetére

    Nem teljesen értem a hozzászólásod miértjét...de először reagálnék rá, utána pedig visszakérdezek:

    Mutass egy olyan programot, ami helyből viszi a FLAC-t, képes albumok, előadók és számcím szerint rendezni, megnyitás után két kattintás egy listához adás, és van benne egyéni EQ. Ja, és nem kerül egy fillérembe se, és nem is nyomja a pofámba a reklámot vagy a trialt.

    Először is, nincs szükségem ilyenre. A telefon zenelejátszási funkciója számomra ugyan csak nem több, mint, a játék. Maximum kiegészítő szolgáltatás, néha jól jöhet. Így sajnos érdemben nem tudok válaszolni, mert nem ismerem ezeket a programokat. Egy zenelejátszó szoftver lecserélése számomra nem arról szól, hogy kezelje a FLAC-ot, hanem arról, hogy számomra a kezelése kényelmes legyen. Amennyiben minőségi zenehallgatásról beszélünk, akkor hazamegyek, és otthon, a 2 db 1m-es álló hangszórómmal fogok zenét hallgatni. DE még ezt sem nevezném minőséginek, hiszen az otthoni 5.1-es rendszeremet mozira építettem. Mindenesetre nagy valószínűséggel minőségibb élményt nyújt, mint a telefonon való zenehallgatás. Nekem a telefon elsődlegesen telefon, és ezen "okos" funkciói csak kényelmi funkciók.

    Videolejátszó is jöhet, ami 720p-ig megeszi az mkv-t és az avit, és esetleg a hardveres gyorsítás miatt nem is szlopálja be az akksit háromnegyed óra alatt. Szintén ingyen, reklámok nélkül.

    Ugyan ez a véleményem a videólejátszásról. Ahhoz pedig, hogy 4"-on 720p-s mkv-kat akarsz nézegetni, csak gratulálni tudok. Bizonyára 2,6 cm-ről nézed a 4"-t, hogy a kép életlensége esetlegesen bántja a szemed. Remélem ezt a bekezdést csak viccnek szántad.

    Tehát amiket itt felsoroltál, azok a telefon olyan funkciói, amik maximum kiegészítő tartalmak. Mire kell egy okos telefon alapvetően?
    1. Telefonálni
    2. Az emailjeimet bárhol, bármikor megkapjam.
    3. Bárhol, bármikor netelérés
    4. Esetleg a navigáció kiváltása

    Ezen felül a személyre szabott egyéni funkciók, mint a teendő lista, a jegyzettömb, és ehhez hasonlók.

    Az, hogy nem játszik le 720p-s mkv-t annyira sokadlagos probléma, hogy csak na. Ez egy otthoni médialejátszó elsődleges funkciója, nem egy telefoné. Szintén ez a véleményem a FLAC-ról.

    Ennyit a véleményemről.

    Most pedig vegyük a stílust:
    1. Nem a gatyádból rángattál ki, hogy ilyen stílusban szólíts meg. Nincs harag, nincs gond, csak még szóltam időben.
    2. Nem értem, hogy miért kellene egy programnak ingyenesnek lennie. Azért mert a PS3-am képes HD tartalmak lejátszására, és ott a PSStore, azért nekem alanyi jogon jár onnan bármi? Vagy mi van? Kifizetted a telefont, tudtad, hogy mit kapsz a pénzedért. Ha több/más kell, akkor fizess érte. Tehát nagyon el vagy tévedve. Vagy neked azt mondták amikor telefont vásároltál, hogy innentől minden ingyen van, még a kenyér is a boltból?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák