Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz tejeskifly #20609 üzenetére

    Most így hirtelen ezeket találtam akörül az ár körül, amit megadtál:

    Samsung Galaxy Gio: fekete, 3,2" kijelző, 2.2 Froyo, nagyon gyors, nekem most ilyen van, és nagyon bejön.

    Samsung Galaxy Ace: fekete, 3,5" kijelző, 2.2 Froyo, nagyon gyors, az előbbi nagyobb testvére. Ha a hölgynek tetszik az iPhone 4, akkor valószínűleg ez is tetszeni fog, mert nagyon hasonlít rá.

    LG P350 Optimus Me: sokféle színben van, 2,8" kijelző, 2.2 Froyo. Ez kicsik kerekdedebb formájú, vagy nagyon bejön valakinek, vagy nagyon nem.

    LG Optimus Chic E720: többféle szín, 3.2" kijelző, 2.2 Froyo. Ez egy elég elegáns, szögletes készülék.

    LG Optimus One P500: fekete és fehér színben létezik, 3,2" kijelző, 2.2 Froyo. Ez is egy lekerekített versenyző.

    SE Xperia X10 Mini és Mini Pro: 2,55" kijelző, 2.1 Eclair. Ez a legkisebb a mezőnyben, igazi minifon. Eléggé szögletesek, de ettől egyediek. A Pro verziónak kihúzható billentyűzete van, ha sok szöveges üzenetet vagy e-mailt akar írni, akkor praktikus. Ha extrémet akar, akkor jó választás, a legkisebb farmerzsebben is simán meglapul, mellesleg pedig az EISA szerint a 2010-es év mobiltelefonja volt. Ilyenem is volt, nekem nagyon bejött, de most már nagyobbat akartam.

    Én tiszta szívből a Samsungokat merem ajánlani, mert nekem a Gio nagyon bevált, szép a kijelzője, gyors, és nekem formára is tetszik. Szerintem nézd meg az ajánlott teszteket, és az alapján döntsetek, hogy melyik a legszimpatikusabb. Biztosan vannak más lehetőségek is, én most ezeket találtam.

Aktív témák