Hirdetés

Aktív témák

  • P-SZ-S

    aktív tag

    válasz TazLeacher #31113 üzenetére

    Én annyit mondtam hogy ha a Galaxy S x ezer ft és a Nexus S x+3 ezer ft, akkor hajlandó lennék fizetni a Nexus S-ért csak a giroszkóp miatt. Mellesleg a választási köröm, jól megalapozott szempontok szerint 3 telefonra szűkült, ebből egyben nincs gyro, de nyilván nem ez a fő szempont. Most már nem azon kell mérlegeljek hogy milyen a proci, vagy hogy mekkora kijelző, vagy hogy milyen a kamera, mert azoknak az elvárásait mindegyik telefon hozza, itt már pusztán a kinézet és pont ezek az apróságok döntenek. Nem vagyok képes dönteni a 3 telefon közül és ilyenkor veszem ezeket figyelembe. Az hogy szerinted szar játszani telefonon, az magánügy, nekem 3.5"-n is sikerült. Szerintem meg szar FPS-t játszani xboxon azokkal a kontrollerekkel. :)

    pszili8: egyértelműen a galaxy S, az android miatt. Ezt lehet hogy most még nem értékeled de hidd el hogy később majd nagyon megköszönöd :) Csak annyit mondok hogy Wave 2-re van 10.000 alkalmazás, Galaxy S-re pedig fél millió: skye, facebook, zenelejátszó, videónéző, játékok, számológépek, képszerkesztők tömkelege. Szóval minden ami szem-szájnak ingere.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák