Hirdetés

Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz #16820480 #2253 üzenetére

    oké

    és opera minit nem lehet rátenni a symbianos mobilokra?

    mondjuk nekem az n95 régi piszkosul tetszik (az uj a 8gb-os már nem annyira), teszenek az ilyen robosztus dolgok.

    végülis ja. böngészéshez eléggé hozzátartozik a fórumozás is, oda nem lenne rossz egy qwerty billentyűzet de még nem láttam olyan telefont ahol fizikaileg ezt elegánsan meg tudták volna oldani, úgyhogy ebből a szempontból nekem szimpatikusabb a virtuális, stylus-szal nyomkodható, mert nem kell mindig, és ezt ki lehet kapcsolni. viszont akkor nem jöhetne szóba a nokia meg a symbian egyelőre, ugye? na mindegy lehet h akkor ezzel kapcsolatban eret vágok magamon. meg végülis kibirom ha a mobilon inkbb csak nézelődök, a fórumozást meghagyhatom a pc-re.

    n85 igéretesnek tűnik, de most inkább valami kiforrottabb dolog kéne, az új dolgkotól fázok.

    akkor csak a hangos navigálásért kell fizetni havonta? vagy hogy volt ez? valami ilyesmi rémlik.

    meg az egyik készülék tudta azt hogy ha hívnak, egy hang bemondja ki keres így autóban nem kell levenni a szemed az útról. ezt nagyon hasznosnak találtam, más is tudja ezt?

    divx videók nem nagyon futnak a nokiákon? szinte minden film abban van, és utálnám mindig átkonvertálgatni őket a telefon számára is emészthető formátumba...

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Aktív témák