Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vancom

    csendes tag

    Sziasztok, röviden: windows install után, aktivátort leszedem, de egy jó kis vírus volt, elkezdtem telepíteni, viszont az megfertőzött mindent sikeresen amit csak tudott. :B Ezután mire rájöttem, hogy mi is történt, szépen elkezdtem letörölni a programokat, amit felrakott :D , végigfuttattam egy HerdProtect-et, feltelepítettem Adv.Syscare-t, azzal is csináltam egy anti Malware keresést, ezután viszont a chrome minden áron a "Yessearches" kezdőoldalt állította be, és a DealWifi keresőmotort. Nem az enyém a laptop, ezért visszaadtam így a gazdájának mert nem volt már több időm ezzel foglalkozni.
    Viszont most megkerestek, hogy baj van, rossz az internet.
    Miután rákerestem, hogy erre az Istenverésre mi lehet a megoldás, a következőket csinátam meg:
    HerdProtect többször lefuttatva, AdvancedSystemcare is többször, az Iobit Malware Fighterével együtt, Chrome-t alaphelyzetbe állítottam, bővítményei letörölve, kezdőlap, keresőmotor mindíg google-re állítva, ADW cleaner is végigment gépen többször, Parancsikonokat ellenőriztem, jó helyre mutatnak-e, nincs-e benne felesleges szöveg, (pl: http://www.YesSearches.com/), aztán HitmanPro is végigfutott, és még a registryből is kikerestem, és módosítottam a default homepage, és hasonló dolgokat. Aztán gép restart. :C

    Mindezek után, chrome újratelepítve lett, és 2. indításra a kezdőoldal megint Yessearches :W , a keresőmotor még(20 perce) elvileg nem változott meg :R , viszont tudnátok segíteni, hogy mit tehetnék a fránya kezdőoldal
    - és ha véletlen módosul a keresőmotor - érdekében?
    Köszi előre is. :R :DD :B

  • Vancom

    csendes tag

    válasz ƵøŁĭ #38607 üzenetére

    Köszi szépen, az összes lépést megcsináltam már, de tényleg az lesz, ha nagyon zavarja őket a dolog, hogy újrarakom, és nem torrentes telepítővel. :D

Új hozzászólás Aktív témák