Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz zed01 #2275 üzenetére

    Bármit cserélhetsz bármire, mindig talál majd "valamit" a másik, ez így szokott lenni...
    Miből gondolod, hogy ténylegesen is talált valamit és nem csak a SEP minősített valamit ártalmasnak? Mert ez is így szokott lenni...

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • Gyomman

    aktív tag

    válasz zed01 #2275 üzenetére

    Erre mondtam, hogy nicsn 100%-os védelem. Nem kell azért csalódni benne, lehet eljön majd a nap, amikor a SEP után találsz vmit...

    blattida, zed01: Erre a G Data-ra felütöttem a fejem, mivel avirát és kaspersky tartom aránylag a két legjobb vírusvédelmi megoldásnak. Mennyire lassítja ez a gépet?

    suit_88: a PC Security Test 2007 tényleg egy olyan teszt, ami beállításokatól füg. Lehet 0 is, és lehet 100 is. Nekem sikerült Avirát 100%-ra felvinni egy beállítással, de utána azt muszáj volt visszaváltoztatni, mivel elég sok fals risztást adott. Ez a teszt nagyjából arra jó, hogy elszórakozz vele és egy nagyjából átfogó képet adjon arról, hogy alapbeállításon milyen is a védewlmi szoftvered (néha ez sem sikerült neki)...

    MolnárPéter: kíváncsi vok ezekre a tesztelőkre, ki is próbálom :)

    Cogito ergo sum

Aktív témák