Hirdetés

Aktív témák

  • zed01

    őstag

    Felraktam az Avira Premium Security Suite 8-at, ez a legújabb, mostanában jelent meg, remélem ennek az új verziónak kevesebb a téves riasztása. Persze tűzfal nélkül raktam fel, tűzfalnak ott a Comodo. Plusz Spy Sweeper + Counterspy. Rájöttem arra, hogy az én gépemet egymotoros vírusirtók futtatására tervezték (P4 3.2 Ghz +1 GB ram), a G Data nagyon fogta a rendszert, amíg G Datat használtam lassúak voltak a fájlműveletek, lassabban konvertált az Auto Gordian Knot, Ogg Drop, stb, és sok memóriát foglalt. De nem értem, használtam már egyszerre két vírusirtót (SEP + McAfee) és az nem, fogta a gépet ennyire. Most 640 MB memória van szabadon, mikor a gép nyugalomban van. Lehet felrakom még az Avira mellé (gondolkodom rajta) a McAfee VirusScan AntiSpyware Enterprise 8.5-öt + Host Intrusion Prevention Clientet. A 7-es verzióval remekül együtt dolgoztak, remélem a 8-as verzióval sem lesz hiba.

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Aktív témák