Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila3000

    újonc

    Sziasztok!

    Nagyon kellemetlen esetre ébredtem ma reggel. Oldottam volna fel a telefonom az ujjlenyomatolvasóval, viszont mivel sikerten volt az olvasás (kb 10 ből 1x előfordul) ezért kérte a feloldóminta megadását. Miután megadtam a mintát a telefon azt érvénytelennek vélte. Megjegyezném hogy az összes eddigi telefonomon ugyanazt a mintát használom, és most sem változtattam meg, szóval a minta elfelejtése nem lehetséges. Ekkor még a telefon be volt kapcsolva, többszöri próbálkozásra sem engedett tovább. Most újraindítottam a telefont hátha helyreálla a rend, de bekapcsoláskor sem fogadja el az eddigi mintát.

    Most ott tartok hogy további 9 hibás minta után visszaállítja az alapbeállításokra, amit azért szeretnék elkerülni.

    Találkozotte már valaki ilyen problémával? A telefont napi szinten használom munkára is szóval elég nagy gond hogy nem tudom bekapcsolni és használni. Lehetséges e esetleg hogy valamilyen virus babrált bele a rendszerbe? Különben az elmúlt fél évben nem telepítettem új applikációt a telefonra, és amúgy is csak a megszokott appokat használom, FB, gmail, googleDrive, gps és hasonlók. Játék nincs a telefonon.

    Le lehete kérni a telefonhoz csatolt gmail fiókból a telefon feloldómintáját? Esetleg bármi más módon visszaállítani vagy törölni a mintát?

    A telefon egy Motorola MotoZ XT1650 Android: talán Nougát ha jól emlékszem.

    Minden választ közönök.
    Attila.

Új hozzászólás Aktív témák