Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz INGJOKE #186 üzenetére

    Igen, nekem is fullos így. Legalábbis amíg a cpu bírja, de utána sem vállalhatatlan, de na... Olyan 3.6. Nem jó, de nem is katasztrófa. :D Igazán ez a kis frame time inkonzisztencia is amiatt zavaróbb, mert előtte tényleg tükörsimán fut. Lehet, el kéne rontani a tetejét és akkor is csökkenne a romlás mértéke. :D
    Igazán a 3060 Ti-vel 1440p-be is játszható lenne szvsz. Erősen Cpu oldalon van a szűk keresztmetszet. Pompás hír egyébként.... Eddig mindig vga oldalról voltam limites, most legalább már ezt is kipróbálhattam. :D
    (mint a Mórickás viccben. Lassan mindenünk megvan, mert már csak ez hiányzott. :D :D )

    ACE- : Az érdekes. Pedig eszi a cpu-t rendesen mindenhol, amit láttam.
    Emiatt tűnik úgy sokszor, hoyg nem működnek a felskálázó eljárások, mert nem növeli az fps-t, de ez a cpu limit miatt van. Magasabb fps növeli a cpu load-ot. Ha viszont a cpu már fullon megy, akkor az fps-t sem lehet növelni.
    Nézd meg pl. itt a 13900K-t.
    220W-ot kér a melóhoz. :D
    Ok, 170 Fps, ami nyílván berobbantja a cpu terhelést, de 75 fps-nél is marad még ebből. :)
    Hacsak nem egy 64 magos Threadrippered van, én arra tippelnék, hogy a monitorozó program füllent vagy nem működik rendesen valami a játékban. Ekkora különbség nem lehet szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák