Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sidravidra

    csendes tag

    válasz shift+ő #1 üzenetére

    Helló! Én egy Medion notebook boldogtalan tulajdonosa vagyok, pontosan egy MD96640! Ezt kinn németbe használtan vettem mert szükségem volt egy olcsó de jó kis gépre hogy az itthoniakkal a kapcsolatot tartsam.Hát megérkezett, nagyon szép, működik stb. de 1 hónap után bedöglött a videó kártya rajta a képernyőt felosztotta 8 kisebb képre. Odakint elvittem a szak szervízbe és azt mondták hogy HUF-ra átváltva 60e Ft a javítás. Beletörődtem és úgy hagytam az egészet mert idehaza olcsóbban 37e Ft-ért megcsinálták az NVIDIA video IC cseréjét! egy hónap után újra kézbe vehettem majd furcsaságképp először nem akarta felrakni a gép saját lemezén lévő vid kari szoftverét mert utána állandóan kékhalálozott majd a netről letöltött progi segítségével sikerült! Minden tuti volt újra használhattam de erre az alkatrészre adott 3 hónap garancia után egy héttel újra bedöglött! Most így áll a fiókban mert 37 ezrem nincs egy újabb javításra!! De ki mit fog ki én lehet pont belenyúltam! Külsőre elég tetszetős ez a gép 3gb ramal, 320gb-os vinyoval, 15,4 col-os képernyővel, 256mb-os vid karival elég jónak tűnik(-t)! amúgy tényleg német cég gyártja ezt a típúsú notebookokat, odakint a lidl-be is lehet venni medion-okat!

Új hozzászólás Aktív témák