Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz axioma #474 üzenetére

    Ne haragudj, de három dologban is muszáj kijavítanom most téged:

    1. Egyáltalán nem lettél antipatikus számomra azzal, hogy megírtad a véleményedet. :N (Jelen hozzászólásodat a frontnak, és a hónapok óta tartó "bezártságnak", illetve az abból fakadó frusztrációnak tudom be.)

    2. Annyira vékonyak ezek a felfújható és keretes medencék, hogy még betonozott alapon is jól jön valami puha felület alájuk. Egyszerűen jobb érzés benne járkálni (vagy ülni) ez tapasztalat. (Plusz kevésbé féltem a medencét attól, hogy kilyukad.)

    3. " legdragabb modon erdemes uzemeltetni"

    Én a saját tapasztalataimat írtam le, és nem a "legdrágább" módról, hanem a "szükséges ráfordításról" beszéltem. Nagyon nagy szakadék tátong (szerencsére) a kettő között.

    Ám azt be kellett látni, hogy a nagy örömmel, akciósan tizenegykétezer forintért vásárolt felfújhatós körmedence, a papírszűrős vízforgatóval kevés.

    Ahogyan említettem, kellett valami alátét anyag, és szükséges lesz egy viszonylag drága (~50.000 forint) homokszűrős vízforgatóra, egy megfelelő medence takaróra, valamint valamilyen medence "porszívó" megoldásra is.
    Enélkül egy ekkora méretű medencét különösebben problémamentesen lehetetlen üzemeltetni. Ez a tapasztalatunk.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák