Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sharpapa

    aktív tag

    Hi nagyon örülök hogy végre új rész van, ugyebár másik topicban már beszéltük hogy nagyon kell egy új, lehet hogy az EA erre figyelt fel:D.

    Viszont nem értem mit sziggyátok annyira a MOHPA-t. Jó a mostani mezőnyhöz képest nem volt olyan erős mint a Mohaa, viszont számomra azért jobb volt a cod1-2-nél, mivel az csak apritás és megyek lövöm a fejét, és nagyon könnyü.A Mohpa-ban azért nekem nagyon teccett, ahhogy mindegyik szereplő missönről missönre öregebb, kicsit több sérülés, és míg a kiképzésen ifju ujjoncokat látunk, a legvégén ugy néznek ki mint a pokolt is megjárt veteránok, illetve az élet és a doki-s rendszer jobb mint a cod2-ben az, hogy egyszerre 6 golyó ki tud nyirni,de ha ezt lassabban kapjuk, akkor meg se kottyan, illetve a hangeffektek sem lettek sokkal jobbak, míg a mohpa-ban szintiszta, és engemet is meglepett mijen valósághű....na nem fojtatom mert itt a számtektanár és be kell zárni az ablakot....

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Új hozzászólás Aktív témák