Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Bugfix1984 #847 üzenetére

    Értem, köszi. Hát ez attól még csak egy 760 és 760-Ti vagy hasonló. Viszont cserébe ennek is rendesen megkérik az árát. Sajnos hiába emelik az égig az órajeleket, ez csak egy bizonyos pontig (és játékfüggő, hogy hol van!) nő a teljesítmény (meg valszeg a fogyasztás too). Az elvesztett Shader Units egységek teljesítménye csak részben pótolható ezzel. Én irreálisan magasnak tartom az NV kártyák zömét, nem is értem hogy a fenébe vettek/vesznek ennyit. :F

    Casanova*: első sorban ASUS R9280X DC2T vagy MSI R9280X Gaming kártyára pályázom, amennyiben ~80k körüli az áruk. Nálam ~80k a lélektani határ, konkrétan 82k van rá - ha ennyiért lesz veszek, ha nem akkor nem veszek. Szerencsére nem létfontosságú, és nem vagyok hajlandó többet fizetni csak mert úgy döntöttek. Többet nem is ér, akárki akár mit is mond (ti. az, hogy drágább még nem jelenti azt, hogy az mindenkinek ér is annyit). :N Ezzel párhuzamosan alkudozok egy pár hónapos Gigabyte GTX770-re is ennyiért, de sajna az úgy tűnik nem jön össze.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák