Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz HSM #7688 üzenetére

    Igen ebben van valami. Meg kéne nézni úgy is amit Diopapa említett, oldallevétel mellett, feltételezem a GPU környezete alatt a ház belterét értetted, a másik nagy "hőforrás" a VRM a nyákon, de nem a "szomszédban" van. Esetleg létezik, az ad át annyi hőt a nyáknak a backplate ellenére is, ami ennyire feltolná a GPU hőfokot? :F

    Ház csere témában egyébként én is azt tapasztaltam, bőven több mint 3-5fokot lehet nyerni vele.
    Amikor kiteszteltem [link] 8-10 fokokat láttam mint differenciát, ráadásul ezt úgy, hogy az előző ház nyitott oldalappal mért értékeihez hasonlítottam az újban csukva mért hőmérsékleteket, szóval van az több is mint 10fok. Persze sokat számít az is, mit cserélünk mire. Elképzelhető, hogy a Televan által említett 3-5fok a jellemzőbb két, adott esetben modernebb ház között. Elég régen cseréltem házat utoljára ezt megelőzően, nincs túl sok tapasztalatom.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák