Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz janos666 #765 üzenetére

    Nem kell feltetlenul meghalnia senkinek, ha 3 ember nem loyal az talan pont eleg, meg par mellek missziot kihagysz a bolygokon, amiket felfedezel, vagy amik uzenetben jonnek.

    SPOILER

    En ugy probalnam, hogy Miranda/Jacob/Samara/Thane/Legion/Tali loyal, tobbi nem feltetlen szukseges.
    Igy ha technek beteszed Legion-t, tuleli. Masodik korben egy fontosabb de nem loyalis tagot visszakuldesz a legenyseggel, elvileg tulelik, Mirandat beteszed csapatvezetonek, o is tuleli. Biotic field-esnek meg Samarat. Igy is mindenki marad. Vegen 2 loyal tagot viszel magaddal, elvileg azok is megmaradnak.
    Talan az utolso ground team-ben hal meg valaki mindenkepp ezzel a felallassal, de 1 meg mindig jobb, mint 3-4 es a fel legenyseg.
    Aztan lehet csinalgatni a maradek missziokat, es kerdezgetni Legion-t meg kapcsolatokat kiepiteni masokkal esetleg, nekem szegeny Thane egyszer meghalt, utana csinalgattam par kuldetest, Garrus meg osszejott siman ( bar kihagytam volna ).

    szerk: Azt meg nem probaltam, hogy a vegere nem loyal tagokat viszek magammal, valaki probalta mar ugy? Tuleltek?

    [ Szerkesztve ]

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák