Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser végig olvastam a hozzászólásaid - és tiszteletben tartom a véleményed - de szerintem azért nem kéne engem vagy bárkit ismeretlenül "madárként" emlegetni meg be szólni hogy gondolkodni ingyen van... ez a topic eleve nem azért jött szerintem létre hogy "megmondóemberek" másoknak be szóljanak annak ellenére hogy ez történt hanem hogy a TÉNYLEGES KÁROSULTAK tudjanak egymásnak segíteni vagy megvitatni azt hogy most mi legyen! kérlek ne menjünk át "személyeskedésbe" meg tegyunk a msikra ismeretlenül megjegyzéseket mert azt egyrészt utálom másrészt kikérem magamnak!

    itt jegyzem meg prohardver az utóbbi időben mindenkit minden kis szir szarért figyelmeztet; akkor ezek ellen egy azonnali BANN vagy aki másoknak "beszólogat" annak miért nincsenek szankciók?

    egyszer védtem meg magam itt amikor 3080akat árultam és pozitív értékeléseim ellenére nekem támadt valaki; le hordott minden megélhetési bünözönek és a halott anyukámat gyalázta... mire megírtam hogy ezért minimum szájon fogom vágni és hívjon fel / megbeszéljük személyesen még ÉN kaptam a figyelmeztetést fenyegetés miatt....

    szóval eleve rossz az egész szankcionáló rendszer itt - szerintem - de ez csak az Én véleményem

    ex rendőrként és orfk dolgozóként tudom hogy érdemben valóban igazad van Chaser DE azért lehetne kicsit finomabban bírálni másokat; valószínüleg le lettunk huzva és ezt a "tanulópénzt" be kell nyeljük hogy máskor 3x ilyen óvatosan járjunk el...

    zárásként: mindenkitől azt kérem amikor másikot bírál elöbb nézzen picit magába; azt meg hogy ezen az oldalon a logikusan gondolkodók olcson vesznek és árréssel adnak el az teljesen rendben van évi 600 ezer ftig ha jól tudom... a saját pénzét mindenki úgy kockáztatja ahogy akarja; de akkor miért nem támadja meg az uzemeltető vagy a megmondó emberek azokat akik tobb ezer ertekelessel szerepelnek.... :)?!?!

    szóval sok a furcsaság...
    de nem megyek bele mert megint Én leszek elmarasztalva....

    Mindenkitől azt kérem hogy ne menjen neki nyíltan másoknak mert az sosem okoz jó dolgokat illetve tartsuk tiszteletben mások véleményét és a földön fekvőbe ne rugjunk még bele 2t és oktassuk ki ;) akinek persze nem inge.... :)

    szevasztok

Új hozzászólás Aktív témák