Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz gyimger #158 üzenetére

    nagyjából ezeket megtaláltam én is, pl ott a versenyautó visszavitelénél ott láttam h valami mizéria van, de nem álltam meg megnézni mert siettem vissza :D a macis résznél a börtönben meg fegyverrel meglőttem a macit és ugyan ezt eredményezte, viszont a babát nem mentem vissza megnézni h mi lett vele, azért raktak bele jócskán részletességet, nem nagyon tudok olyan játékról amivel ennyire mélyen foglalkoztak volna a fejlesztők
    egyébként az ilyeneket én baromira hiányolom sokszor, kihagyott ziccerek

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Frawly

    veterán

    válasz gyimger #158 üzenetére

    Ezek nagy része felett én is elsiklottam, de volt néhány, amit megtaláltam. Sőt, kettő dolog, amit említ, az öngyilkos a hídon, meg hogy a védelmi pénzbegyűjtős küldetésnél a motel mellett előre tönkre lehet tenni a menekülő gengszter sárga autóját, azok a Mafia 1-ben is benne voltak, tehát nem újdonság kategória egyáltalán. Talán még a parkolóházas őr hullája is benne volt az eredetiben.

    Illetve a végén a börtönben még volt egy plusz utalás erre a babára, valamelyik nagyobb teremben siránkozott egy hajléktalan nő, hogy mikor kapja vissza a babáját. Igaz én a babát nem találtam meg, amit a videón mutatnak, meg a villamosszéket se. De a börtönben egy csomó ilyen részlet fura van. Ez a küldetés egyébként nekem meglepő volt, mert az eredeti játékban hozzászoktam, hogy ezeket a börtönben élő csőcselék népeket le kell lőni, mert megtámadnak, hogy itt is elkezdtem a elején néhányat leöldösni, mire rájöttem, hogy átalakított küldetés, és nincs rá szükség, csak a lőszerem pazarlom. Azért erre valami hintet adhatott volna a játék, de pont az ellenkezője történt, Vinnie azt mondta, hogy vigyázni kell a népekkel ott. Közben meg a Definitive Editionben teljesen ártatlanok, csak siránkoznak.

    Ami még említésre méltó lehet: mikor Frank autóját kell követni a szövetségiekkel, ott előfordulhat egy olyan bug, hogy egy teherautó bekanyarodik eléjük és úgy parkol le a leállósávban, hogy nem tud elmenni a forgalom, és Frankék ottragadnak mögé végtelen ideig. Ráadásul ezen az se segít, ha az ember újrapróbálja a küldetés adott részét, az egész küldetést teljesen elölről kell kezdeni. De nem meglepő, anno a Mafia 1 is tele volt ilyen bugokkal, ez inkább a nosztalgiafaktort fokozta.

    Ami még nekem nehéz volt: a Just for relaxationben nem jöttem rá, hogy a tetőn és emeleti állványzaton át kell bemászni az irodaépületbe, hogy ne szúrjanak ki. Akárhogy próbáltam a földszinten, mindig kiszúrtak. Youtube-os végigjátszást kellett megnéznem, hogy végig tudjam vinni a küldetést. Ezt leszámítva fájdalmasan könnyű volt a játék, úgy, hogy nem rohantam, próbáltam az összes magazint begyűjteni, megnéztem az összes átvezető videót, meg minden helyiségbe próbáltam bemenni, nem rohanva játszottam, úgy is 9 óra alatt kitoltam a fő sztorit. Kicsit keveslem, rövidnek tűnt, főleg amiatt, mert sok küldetést leegyszerűsítettek, nem kellett sokat felüljárózni a bankrablás előtt, nem voltak benne Lucas Bertone küldetései a fő sztoriban, nem kellett ládákat cipelni a szivarokkal, stb..

Új hozzászólás Aktív témák