Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabolcs22

    tag

    Most hétvégén én is vettem egy ilyen rendszert! Lehet nem hallottam még "drágább,jobb" házimozikat de a 2.0-ás geniusomhoz képest,amit nemrég eladtam,egyátalán nem szól rosszul:D Az a rendszer az SP-HF 1250X-es volt,azzal is meg voltam elégedve,mihez képest viszonyítva mit tudott. Ez meg ahhoz képest csúcs!!! Bár meg kell mondjam őszintén az a rendszer is hiányzik,mégiscsak kb 3 évig kiszolgált :( :)
    Mostanság tesztelgetem,bár inkább csak halkabban dübörögtetem,nehogy az itthoniak leszedjék a fejem. Volt egy olyan észrevételem, hogy a vlc playerben: jobb klikk a képre,aztán rámész hogy hang/hangeszköz és ott ha beállítod az "A/52 S/PDIF-en keresztül" opciót valóban 5.1 ben fog jönni a hang.Persze ehhez olyan videó is kell:D
    A 2.0-át is hellyel közzel szépen átalakítja 5.1-es hangzásúvá,bár ugye nem az igazi. Visszatérve az eredeti 5.1 re az angol eredeti DTS,nincsenek rá szavak. Zene is kellemesen szólal meg rajta,bár ugye inkább a vezérlőn ha átállítod 4.1-re akkor a legjobb.
    Játékoknál nem tudom még hogy ott piszkálni kell e a hangbeállítást illetve ha esetleg jó lenne,hogy jön ki ott is a legjobban a térhangzás,mert a vezérlőn lévő 3D soundal érdekes itt is úgy tűnik mintha a 4.1 lenne a nyerő. Ha valakinek van ötlete tippje,megírhatná:)
    Ja és bocs hogy nem olvastam vissza XY mennyiségű HSZ-t :)
    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    Szabolcs

Új hozzászólás Aktív témák