Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WalterODim

    csendes tag

    Sziasztok!

    Leírom én is a tapasztalatomat a szervizzel, mert miután olvasgattam a topicban kicsit félve álltam neki... :)

    G500-as egerem textil kábele foszlott el több helyen illetve a kábel teljesen megtört közvetlen az egérből kijövet 1 év után. Duplán kattintást is produkálta már több alkalommal, de az nem volt rendszeres.

    Jún. 19.-én hívtam a Logitech-et, akkor részletesen elmondták, hogy hogyan kell beregisztrálnom a FixIT-en keresztül, ami aznap meg is történt. Másnap már hívott a futár, hogy jönne érte, de akkor nem értem rá, így következő nap vitte el (21 pénteken), 26.-án kaptam egy e-mailt miszerint megérkezett a rendszerükbe és megpróbálják megjavítani amilyen gyorsan csak lehet. Júl. 2.-án jött az újabb e-mail, hogy futárszolgálattal visszaküldték a címemre a csomagot. Tegnap 3.-án megérkezett és nagy meglepetésemre egy vadiúj egeret kaptam.

    Nagyon-nagyon megvagyok elégedve a szervizzel (ha javították volna akkor is ez lenne a véleményem), 2 hét alatt háztól házig teljesen elfogadható, sokkal több időre számítottam.

    Miután kibontottam a csomagot felhívtam még egyszer a Logitech-et és megérdeklődtem, hogy a FixIT-től kapott szállítási papír egyenlő-e a garanciapapírral az új egér esetében, a válaszuk igen volt, illetve annyit mondtak, hogy az RMA számot mindenképpen jegyezzem meg hozzá. 10/10.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák