Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ironizer

    tag

    válasz EQMontoya #58320 üzenetére

    "Jobb első elemből már Michelangelo sem alkotna semmit, ott nincs kérdés."

    De lehet Picasso igen! :D

    Más: Nohát, eltelt úgy a január, hogy nem kellett tankolnom, ilyen sem volt még a camaro-val, mióta megvan. :D Már az is nagy szám volt, ha csak háromszor kellett egy hónapban. :D Azért eshetett ez meg, mert januárban nem voltam szinte sehol, csak munkába járásra használtam, 2x7 km (nem minden munkanap, fele home office), meg azért volt egy kb 40km-es országúti etap. Holnap megyek messzebbre, még van a tankban, de tele fogom előtte rakni, mert kíváncsi vagyok, hogy mit eszik így majdnem 100% városban, ilyen még nem volt, mindig többségben volt az országút. Azért nem belvárosi dugózást kell elképzelni, Fehérvár elkerülő, van egy rövid 90-es szakasz is, 1 körforgalom (itt előfordul sor), meg 3 lámpa (itt meg 1 olyan, hogy van, hogy csak 2-3-ikra jutok át).

    Tegyék meg tippjeiket. :)

    (#58348) Qru: Jó de nem alacsony fordulaton és főleg nem hirtelen szabadítja rá azt a nagy erőt nyomatékot.

    Ebben biztos vagy? A V8 nem arról híres, hogy ne lenne alul is nyomatékos. :D Bár a 3rd gen (Reaper-é) motorját nem ismerem, de az 4th gen-é elég lapos a nyomaték görbe. :D Plusz azt se felejtsd el, hogy a dízeleknek hosszabb a váltója a kevesebb elérhető fordulat miatt, ezért a kerékre nem jut el annyi nyomaték, mint benzineseknél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák