Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz Declare #132495 üzenetére

    a lökhárítón jelentek meg olyan kőfelverődések, amik nem voltak ott amikor körbenéztem, lehet polírozták és a polír paszta takarta el (fehér autó volt)
    de mindegy is, mert már eladtam azt is:P

    AAA autóról: meghirdettem a kia pro ceed-et 5,5 éves garis, 68e km futott magyarországi, szervizkönyves, sérülésmentes, 2,25M-re raktam fel, ettől csak olcsóbban voltak fent hasonlóak is, 5 ajtóssal kb azonos áron volt.
    nemsokkal később jön az üzenet (AAA), hogy megvennék, felhívtam őket, kérte az autó adatait, kalkulált rá egy árat, bemondott 2,1M Ft-ot, de ugye a helyszínen megnézik...(előtte már futottam pár kört, 2M Ft-tól engem már érdekelt a biznisz, a 2,1M meg jól hangzott, gondoltam, hogy a helyszínen még kicsit alkudni fognak) ok lebeszéltem Fehérvárra, 13:30-ra.
    Haverommal, meg a csajokkal mentünk két autóval, ha veszik, akkor legyen mivel hazamenni.
    Haverral bementünk, csajok elmentek shoppingolni.
    Na itt kezdték a fárasztást, kijött egy srác kedves volt, mondta, hogy picit várni kell, mindjárt jön...
    Addig megnéztük az autókat, jó drága volt minden.
    kb 45 perc múlva kijött, elkezdte keresni a hibákat az autón, körbemérte, mindent jó alaposan végignézett, aztán próbakör, gyorsít, satufék, megrángatta a kormányt... megmérte a klímát (2 fokos levegőt tolt, előtte cseréltettem gariban a klíma hűtőt) nem talált hibát, mondta bemegy az irodába intéz pár telefont.
    kb. 30 perc múlva kijön, alacsony felszereltség, 3 ajtó, 1,65M Ft!!!!! tudnak érte adni. :Y
    A fejem elkezdett színt váltani, először fehér, majd vörös lett, felpattantunk mind a ketten, hogy nem erről volt szó viszlát....
    Csávókám elkezdett minket nyugtatni, beszél még pár emberrel.. csinál egy kávét.....
    jó lenyugodtunk, ok azt még megvárjuk.
    megint vagy 30 perc, már 16:00 is elmúlt, szóval már 2,5 órája ott voltunk, kijött és kinyögött 1,9M Ft-ot, mondtam, hogy köszi, csá 2M alatt semmiképpen.
    Elköszöntünk, nem kicsit voltunk mérgesek, hogy 3 órát ott várattak minket és nem sok köze volt a telefonon elhangzottaknak a valósághoz.
    Kb 20 perccel a távozásunk után felhívtak, hogy a főnök engedélyezte, hogy 2M Ft-ot adjanak érte.
    Visszamentünk, lepapíroztuk, kp-ba megkaptam a zsét és eljöttünk kb18:00-ra végeztünk.
    A srác amúgy vérprofi szövegeket tolt és szinte már elhittem volna, ha lövésem sincs a dologhoz.
    Mennyi olyan emberke lehet aki nem ért hozzá és már annak örül, hogy 100-200eFt-al többet adnak, mint amennyiért a kereskedések beszámolnák (mert azok mondanak még izgalmas összegeket)
    A végén jól jöttem ki a dologból, mert megkaptam a pénzt amit akartam az autóért, de tutira sokan odaadják kevesebbért, ha már ott vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák