Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz janos666 #6081 üzenetére

    Hűha... Ha jól tudom, úgy van, ha akarsz venni 10 X-et 5Y áron, de valaki kínál 2db-ot 3Y áron, a többi eladásra kínált pedig 5Y-ért van, akkor venni fogsz 2db-ot 3-ért és 8-at 5-ért, és megmarad 4Y-od. ;)
    Ez talán az A/1, ha jól bogarászom ki.

    (#6092) TooCool: Oké, értem, csak akkor mivel magyarázod, hogy többen is akkor akár még 0,00000005-ös árfolyamot is láttunk, amikor Te 0,00000015-ért adtál el? :Y
    Én is 015-ért adtam el, amit termeltem, expressz átutaltam, mikor láttam fogyni az árfolyamot, de a végén már az utolsó adagért akkortájt már csak 012-t kaptam, és annak is örültem, nyoma se volt azóta se 015-nek, bár most javult picit estére.

    (#6094) Sotho: Be kell csalogatni a minereket, és némi önerővel támogatni a projektet, és máris megy a dolog. De medvére nem mehetsz el gumibottal vadászni, érted... :DD

    (#6095) PesiHUN: Hol látsz két blokkot? Én 0 blokkot látok most, 0 aktív usert és 0,000Kh/s-et. Ennél a 4670K-s procim is többet bányászik szólóban.... :C Bocs, komolytalan ez így.

    (#6114) TooCool: Ha veszed a minimum és maximum átlagát, az hosszútávon be fog jönni. :D Csak jó pool kell hozzá, ahol nem hetente találnak blokkot. ;]
    Amúgy asszem a kutyus is ilyen.... Azért is gyanús, mert onnan lett copy-pastelve a moon... ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák