Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    Üdv.

    Én régen próbáltam áttérni, Black Panthert raktam fel. Ment is frankón, de már ott elakadtam, hogy nem volt rá más msn kliens, csak a beépített kmess vagy mi. Meg nem találtam hozzá progikat se, egy ismerősöm próbált segíteni hogy a forrásizéval próbáljam, de nekem már ez kicsit magas volt, azt mondta nem is érti miért ezzel kezdtem, mindenképp Ubuntut kellene inkább használnom, az a legelterjedtebb meg legjobban támogatott. Hát jó.
    Szóval akkor Ubival most mi van? Mert mondott valamit hogy vannak rá különböző felületek és hogy az befolyásolja a futtatható progikat is stb. Szóval full kezdő vagyok, de igen érdekelne a dolog.

    A játékok Wine progival futnak. És hogy van ez, a DX-et opengl-be futtatja vagy félreértettem? És jár valami sebességcsökkenéssel az hogy itt játszok és nem Win alatt?
    És a megszokott Win progik meg benchmarkok, mint a Winrar, Cinebench, Aida, SpeedFan stb., ezek hogy fognak menni?

  • #90933760

    törölt tag

    válasz chab7 #19781 üzenetére

    Hát elég szoros kapcsolatba vagyok a Win progikkal, úgyhogy az akkor lehet bukta így a gépemre. A dualozás meg valahogy nem okés.
    Viszont van egy régebbi laptop netezni, illetve van egy másik buta netezős gép is arra felmehetne. De amíg él az XP addig még az lesz rajtuk, attól függ mennyire fogják leölni róla a netet a támogatás lejárása után, ha nagyon akkor oda Linux fog kerülni.

    De most van 30 Giga helyem, leszedek egy kicsit a Win partícióból aztán feltolok egy Ubit vagy egy Debiant és kipróbálom milyen pár napra.

Új hozzászólás Aktív témák