Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tecsa

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szombaton délután bele csobbantottak egy medencében, sajnos teljes ruházatban, telefonnal a zsebben. Azonnal ki is ugrottam, telefonból akkut kiszedtük. Vasárnap reggel bekapcsoltam a telefont és rendesen működött, a hangszórója akkor még nem volt tökéletes, pár órával késöbb már azzal sem volt gond. Aztán délután fele kikapcsolt a készülék és azóta nem hajlandó csak az LG boot logót mutani. Esetleg valahogy ezen túl lehetne lendíteni egy recovery menühöz? Működni már működött, ezért nem értem sokkal késöbb miért adta meg magát. Azt gyanítom, hogy még nem teljesen kuka, csak fel lehet piszkálni. Minden ötletet szívesen fogadok.

    Amúgy volt a zsebemben még egy Huawei Ascend G300 is ami szintén vasárnap reggel be lett kapcsolva, azóta is úgy működik mint egész életében 0%-os páratartalomnál nagyobb soha nem érte volna.

    Valakinek van tapasztalata L9-el kapcsolatban, ha nem tudom az OB-t életre bírni akkor L9-be ruháznék be Trénél részlet fizetéssel könnyen tudnék most venni.

    [ Szerkesztve ]

    Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

Új hozzászólás Aktív témák