Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Joshi #91441 üzenetére

    Igazad van teljes mértékben.

    Viszont egy heti éjjel nappal webshop nézelődés és PH olvasgatás után tegnap én is autóba ültem és bementem az egyik multiba. Aztán azzal kellett szembesülnöm, hogy ami a fórumokon olyan egyszerű, az élőben már nem is annyira az. Hisz valójában egymás mellett mindegyik TV tökéletesnek tűnik a világosban, az áruházi körülmények között és szerintem ember legyen a talpán, aki így nézegetve össze tudja vetni a különböző típusokat. Főleg, ha a kiszemelt 3-4 típust és azok pont nem is egymás mellett mennek. Onnantól kezdve esélytelen eldönteni, hogy melyik, miben jobb, rosszabb. Vagyis azt, hogy mik az apró különbségek, még látom a TV-k között, de azért lássuk be, a különböző beállításokkal úgy el lehet vinni a TV-ket, hogy ha kitennének egymás mellé 5 egyforma TV-t, eltakart kerettel és emblémával, különböző képbeállításokkal, akkor 5 ember 5 féleképp ítélné meg, hogy melyik a tökéletes.
    De azt, hogy otthon a nappaliban, vagy ahová tesszük a TV-t, majd este, sötétben milyennek fog mutatkozni, azt azért már nem is olyan könnyű eldönteni.
    Én tegnap közel 2 órán keresztül nézegettem egyiket- másikat, de esküszöm, hiába mondta az eladó és hiába tudtam a fórumos vélemények alapján nagyon jól, magamtól nem tudtam volna rámondani, hogy egy LG 55UK6500-hoz képest megéri közel a dupláját egy 55SK8500. (ráadásul megmondta az eladó szegény, hogy hozzam el nyugodtan 260k-ért az SK8500-at, BF-kor jövő héten 99%, hogy le fog menni 180k-ra az ára, és csak el kell vinnem a számlát, majd visszasztornózzák a különbözetet... mégsem mertem meglépni.)

    Szerintetek tényleg van közel 100 ezernyi különbség az UK6500 és az SK8500 között?

Új hozzászólás Aktív témák