Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz Bass #84704 üzenetére

    Igen, úgy éreztem, ne haragudj :). De egyébként minek írnál ennyit, ha nem indulatból? :((( Ez a panaszáradat nem semmi.
    Hogy mit illene, azt esetleg az illemtan órán tudják megmondani, én tévéknél nem tudok ilyen etikettről. Az pedig, hogy nem gondoltam, meg úgy gondoltam, azok nem segítenek. Mondta valaki, hogy amit veszel, az fejlettebb a réginél? Kérdezted itt, hogy az LH590V az alkalmas-e a céljaidra. Vagy hogy az adott igényeidre mi a legmegfelelőbb vétel?
    Ha gyártóval van gondod, az nem ránk tartozik, de annak van egy kínálata, a választás meg a tiéd.
    Amit vettél, azt te választottad(ha nem alkalmas gyorsan szörfözni, vagy száguldozni a világhálón, és hogy nem egy villám, azért egyedül te vagy a hibás, mert ilyet vettél) de írtam egy tippet, amivel feljavíthatod, nekem nincs, de olvasom, hogy az nyerő megoldás. Az hogy téves infót írsz a kérdezőknek, az nem tudom, hogy mire jó. Nézd a videókat, ilyen a webos3 egy megfelelő(nem csúcs PC) szintű hardverrel. Neked ez lassú? :O

Új hozzászólás Aktív témák