Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolika17

    csendes tag

    válasz Thewi #297 üzenetére

    Szia!

    Uh Mennyi kérdés. Csak egy részére tudom a választ de semminél talán az is több :D. Elvileg conax PR kártyával kéne működnie. Megpróbálhatod azt, hogy az antenna kábelt rádugod a tv-re simán és a beállításokban megkersetetted az adásokat. Ki kell hogy dobjon rengeteg dvbt-set amt ugyan nem tudsz majd dekodolni, de talán lesz ott pár analóg is amit igen (persze csak ha rajtahagyták - nálunk pl. másik szolgáltatónál vagyok de rajta van -).

    Nagy valószínűséggel vagy a beltéri egységed beállítását lenen érdemes megnézni vagy azt a scart kábelt amit adtak, akkor szokott még csak ilyen szép szuper egy vagy két, piros vagy kék, esetleg zöld színű lenni ha valamelyik csatiba nem jól van teljesen bedugva a kábel, ezt is érdemes ellenőrizni. Aztán a beltéri egységben is nézd meg érdemes a kimeneti jelet RGB-re állítani.

    "Ha csatlakoztatom a tv-t a monitoron csak a háttérképet látom/ ikonok eltűnnek /, és a tv nincs jel felirat van. / win7 64 /
    "

    Ezt nem biztos, hogy jól értem de a lényege az, hogy vagy a monitoron vagy a tv-n ilyenkor csak a háttérképet látod, ez teljesen jó működés egyébként azért mert osztott asztalt hozol létre azzal hogy bedugod a tv-t is vagyis egy második képernyőt, annyi a dolgod, hogy kijelöld az elsődleges megjelenítőt. Asztal jobb klikk --> képernyőfelbontás --> észlelés (két kijelzőt kell látnod). Ezután beállítani az elsődlegest és a másodlagost.

    Remélem sikerült mindenre válaszolnom.

    Üdv.:Z

Új hozzászólás Aktív témák