Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FrankBlack

    csendes tag

    Hello mindenkinek.

    Egy LG Cinema 3D LW4500-as boldog tulaja vagyok, de lenne egy probléma, amiben segítséget kérnék tőletek. Sokat olvastam utána, itt is visszaolvastam rengeteget, de nem sikerült leszűrnöm mi lehet a megoldás a JUDDER problémára.

    Természetesen HD 24p filmeknél jön elő. A PC HDMI-vel van összekötve a TV-vel, és azon keresztül nézem, tehát a bemeneti jel: 1080p 60Hz. A lejátszó: zoomplayer, filter, dekóder: Haali matroska splitter. A Tv-n a trumotion OFF.

    Azt olvastam, hogy ezt úgy lehet megoldani pl. hogy ha a TV tudja a 24p-t. Ez elvileg tudja: 24p Real Cinema(24p 5:5/2:2 Pull down Mode) (LG hivatalos honlap)
    Mégis van judder. A probléma az lehet, hogy ez a feature csak akkor működik, ha a TV maga játssza le a 24p filmet USB-n keresztül, és PC-n keresztül HDMI bemenettel nem műkszik?????

    Vagy a lejátszó szoftvernek, filternek, dekodernek kéne tudnia a pulldown-t?
    Mi lenne a megoldás a judder megszüntetésére úgy, hogy PC-n keresztül szeretném továbbra is nézni a filmeket?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák