Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PistiSan

    addikt

    válasz Feri1977 #430 üzenetére

    Szia!

    Nekem ez előtt galaxy ace telóm volt, hát azon is érdekes volt a galéria, itt sem a legjobb, de mint már anno is, átszoktam a QuicPic használatára, legjobb képnézegető, minden eszközömön ezt használom amin android fut.
    Én meg rootoltam a telefont, és töröltem az összes gyári vaskot amit nem használok, mert minden egyes alklamazás lassítja a telefont, pl a gyári zenelejátszó is iszonyat erőforrás igényes mondjuk az aimp-hez képest.
    A hívás felvételére írtak már jó páran megoldást, bár nem igazán értem hogy nem sikerült ez a felvétel, nekem sosem volt problémám ezzel. Ha laggo la telefon, esetleg facebook klienst töröljétek (már ha fent van) mert nagyon sokat megesz még a sokkal erősebb tabletemből is, telóra fel sem raktam.

    +írjatok a kamera problémámra!
    Ha vissza olvasol, láthatod hogy egy időbe nagy téma volt ez a kamera dolog ,akkor el lett monta, hogy verőfényes napsütésben egész normális képeket csinál, máskor meg ne akard használni. Nekem pl csak gyors fotózásra van, ha valami kényelen vagyok azonnal lefotózni, vagy lusta vagyok felírni, csinálok egy képet és készen is vagyok. Kompromisszumok szeirntem mindehol vannak, nekem ez a telefon eléggé bevállt a másik után.

Új hozzászólás Aktív témák