Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Knife.McL

    tag

    válasz h.palee #830 üzenetére

    Igen ez nekem is fura volt, de bele kell számítani, hogy kelet-euban jelent meg először és csak nemrégen amerikában.
    Plusz az elődnél ha jól emlékszem volt egy kis kamu a vga-val, mert egy tuningolt kisebb került bele. Így van vele némi távolságtartás. A saját weboldalán sem hirdeti a készüléket rendesen a lenovo. Kicsit árnyékban van.
    Egyébként simán elképzelhető, hogy átsiklanak felette. Sok a gép mostanában és ez pont nem egy hypeolt típus.
    Ha extravékony lenne, már cikkeztek volna róla, de a vga miatt gamer notinak van feltüntetve, azokról meg általánosságban is kevesebbet írnak. A gamer lapoknak viszont nem elég extrém szerintem, mert igen elegáns és bár a bal oldal felét a hűtő teszi ki, nem számít nagy hűtésűnek, azaz nem jól tuningolható szerintem. Bár eddig 3 óra folyamatos maxpayne és rfactor2 sem melegítette 70 fok fölé.
    Én munkára használom elsősorban és a touchpad és billentyűzet miatt nagyon alkalmas erre. A benne lévő vas jobbára csak a hobbijaimhoz kell, de így egyben kielégíti minden igényemet.

    Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

Új hozzászólás Aktív témák