Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petius95

    csendes tag

    Sziasztok!

    Pár napja lecseréltem az akkori telefonom egy több sebből vérző Lenovo A850-re. Elvittem a szerzeményem a szervizbe, ahol Rendszert frissítettek rajta, de az azelőtt rajtalévő vírusok rajta maradtak, sehogy se tudom mit hogyan, mit merre. Mindenáron Net-re akar csatlakozni, ha kitörlöm a menüből a vírusokat , a legközelebbi menü indításban ott vannak. (Gyári reset után se változott semmi, ugyan úgy ott vannak csak orosz nyelvűre ált a telefon, amit 5 perc ügyeskedéssel visszalőttem magyarra.) Állandóan küldi hogy "Az XY alkalmazás le ált" (A vírusok keresik a netet a vagy valami ilyesmi, lehet csak nem tudom kilőni az automata wifit (márha van ilyen), de a rohadt wifi állandóan bekapcsol, ha kikapcsolom,a következő képernyő feloldásnál keresi a jelet . Szerencsére az összes Wifi a környéken, jelszavas így nem tud vírusokat letölteni, vagy az adataimat lopni. Nem értek az okos telefonokhoz, az előző is csak 1 hónapja volt meg, de annak hibás volt az aksija, Azt hittem, hogy ez a telefon az újratelepítés után jó lesz de sajnos tévedtem. Mit csináltam rosszul, mit tudok tenni annak érdekében, hogy megoldódjon a probléma, van tippetek? :F

Új hozzászólás Aktív témák