Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz szőröscica #3230 üzenetére

    Nehéz ezt elmagyarázni, hogy mire gondolok.

    Konkréten nem gond, hogy mindenre van egy új, többnyire mutáns elem ( mutáns elem alatt a klasszikus technik elemek egymással való ötvözetét értem), hanem az, hogy a régi modelleknél tudtad, hogy mit építesz. Persze egyszerűbbek is voltak a szerkezetek, nem voltak ennyire élethűek. A fenti Mini Baggernél például kis túlzással vagy fél órát úgy építettem, és kapcsoltam össze az elemeket, hogy elképzelésem se volt, hogy ez melyik része, míg a régi szetteknél ez valahogy nem volt meg. Biztos csak én öregedtem, ja, és régen minden jobb volt. :D

    Korábban írtam, hogy tervezem beszerezni a 42025 Cargo repcsit, de a fenti báger kicsit kihúzta a szelepet, és kiengedte a gőzt. Azért vacilálok vele, mert a bágerrel ellentétben azzal nem tudna mit kezdeni a srácom. Én meg nem vagyok gyűjtő, hogy magamnak, a saját szórakozásomra szükségszerűen megvásároljam. Majd valami impulzusvásárlással :D.

    A kedvenc készletem, a vár ki van rakva a dolgozószobámba, de ahhoz emlékek kötnek. Azt szívesen megmutatom másoknak is. Ettől oda meg vissza volt a fiam is, csak azt hajtogatta, hogy milyen szép. Nekem ez okoz most leginkább örömet a Legozásban. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák