Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Llew

    senior tag

    válasz HellGreg #79636 üzenetére

    Hátha valaki rebrickablen egyszer összehoz kettőből egy olyat, ami komolyabban néz ki.

    Ezt de fura olvasni.
    Korabban is felmerült bennem itt a sok rebrickable összerakasi kapcsán, szóval no offense es nem is csak neked szólnak a kérdések:

    Többen irtátok korábban a creator vár kapcsan jellemzően, hogy akarhanyszoros MOC verziót csinaltok belőle.
    Ha szigorúan nezem, akkor azok nem MOC-ok (My Own Creation = Én Saját Alkotasom), hanem SOEC-ok (Someone Else's Creation = Valaki Más Alkotása).

    Valódi értelembe itt nagyon kevesen MOC-olnak. Legalabbis a topik minimális részben szól erről. Én sem, nem erről szól a felvetés.

    Ha akarsz/tok venni még egyet miért vársz/tok arra, hogy valaki csinaljon hozzá egy összerakasit? Mi a pláne a LEGO hivatalos összerakasija helyett egy akarkiét követni?
    Miért nem csinalsz/tok te a kettőből egy nagyobbat?

    Azt korabban is irtam talán, hogy ezeket az akarmiből X-szeres epíteseket amugy sem ertem, mert nyilvan szebb/jobb/nagyobb lesz.
    Egy adott keszletből sokadik verziót, vagy pl. egy autós modelből tök mas jarművet epíteni, az én meglátásom szerint nagyobb kihívás.

    Ki mit mond erre?

    Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Új hozzászólás Aktív témák