Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    Igen, ezeket néztem, az első még nem is rossz, csak túl drágának tartom és azért annyira nem dobogtatta meg a szívemet, hogy mindenáron kell... Ugye nekem a "játék" és egyéb funkciók annyira nem szempont, nem ad hozzá értéket számomra... sőt, ha lehet ilyet mondani, inkább hátrány... én gyönyörködni szeretek benne. Ugyanígy vagyok a Monster Jam járgányokkal is. Gyerekkoromban imádtam ezeket a dögöket, a Grave Digger még mindig nagy kedvenc... a név, a színek, a forma, minden... nekem a hátrahúzós motor nem kellene bele... ráadásul azok elérhető áron vannak és nem b@sznak oda az OCD-mnek, mert meg tudom venni az egész sorozatot... :DDD

    Egyébként milyen komoly csőröst lehetne építeni Technic-ből, kizárt dolognak tartom, hogy nincs erre igény... A Portal 2-es Atlas droid már inkább réteg, bár szerintem aki játszott a játékkal, annak instant buy lenne (vagy csak nekem jött át nagyon). Még a végén felhúzom magam, összeszedem minden kreativitásomat és csinálok ideas keretein belül egy fasza Peterbilt kamiont meg egy Atlas-t... ;]

    #50017 RapaNui1 Eddig csak az árokfutam tetszett, a másik kettő annyira nem, de a képeid meg az élménybeszámoló után most már kellene mind a 3... :N

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák