Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darabka

    tag

    Az én masinám szintén egy Codegen házba van bezsúfolva.
    A táp felett már eljárt az idő, de a molex csati cseréjénak gyakorlására kiváló volt... :R
    Beraktam hát egy Coolink 450W-os tápot, aminek a 120mm-es ventijét azonnal cseréltem, mert valami nagyon érdekes mély, morgó hangot adott ki. Egy Thermaltake ventire cseréltem.
    Hátul (lévén keskeny a ház) csak egy 80mm-es ventinek van hely, ide is Thermaltake került. A ház előlapjába egy ugyanilyen, természetesen szívó helyzetben.
    Az oldallapon egy 120mm-es a procival szemben és egy 92mm-es az alsó-közép taktusban, hogy kicsit felkavarja a megrekedő levegőt (meg a port, hehe)... Ez a kettő is Tt.
    A megregulázás egyszerű volt: először vezérlőt akartam venni, de nincs ennyi szabad 5,25''-es helyem... :DDD Ehelyett a táp egyik csatlakozójára tettem egy hosszabbítót, amin a 12V-os és 5V-os szálat felcseréltem. Erről kapja minden venti a tápot. Így szép csendben, de hatékonyan dolgoznak.
    A VGA hűtés egy Primecooler rézhűtő, a procin pedig egy Tt Beetle van. Ez is kb. minimum fordulaton jár, a heatpipe teszi a többit...
    A vinyót kiszedtem a 3,5''-os rumliból és megfejeltem egy 5,25-ös beépítő kerettel. Kettővel van az optikai meghajtó alatt, így jól átjárja a levegő.

    To protect trees means exterminating beavers.

Új hozzászólás Aktív témák