Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    Sziasztok!

    Meg lettem szólva, hogy miért felfelé fúj a procihűtőm, miért nem hátrafelé. Nem emlékszem már összerakásnál, de gondolom nem én találtam ki, hanem a leírást követtem. [link] Ugyanígy áll, mint itt a tesztben. Felette ugye egy nagy 14 centis házventi fújja felfelé a levegőt. Viszont most hogy a CPU cooler alá került egy 250W-os kártya, így kicsit aggódtam, hogy közvetlenül arról szívja le a forró levegőt. A teszt szerint nem sok jelentősége van, hogy merre néz a procihűtő, de kérdés, hogy valóban számít-e. 77 fokot láttam tegnap max hőmérsékletnek a procinál, ami annyira nem megnyugtató. De ma elindítok egy rendes monitorozót, ami diagramban mutatja, hogy miképp alakul végig a hőfok. Számítana valamit, ha elforgatnám vagy amíg 80 fok alatt vagyok, addig annyira ne aggódjak? Hozzá kell tennem, hogy a 3 házventi le van szabályozva 5V-ra, mert szeretem a csendet. Le kéne mondanom a csendes gépről a nappaliban és felcsavarni őket maxra a nagyobb légszállítás érdekében? Vagy venni egy méregdrága hangszigetelt házat, amiben amúgy is feljebb kúsznának a hőmérsékletek? :F

Új hozzászólás Aktív témák