Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Sziasztok!

    Aureeel fórumtárs a napokban lát hozzá, vagy már hozzá is fogott a 26s ROM-on alapuló saját custom ROM-jának elkészítéséhez. Neki köszönhetjük pl. a • Small EUI by aurel • |23S| • 08.04.2017 • Le 2 [X52X]• Battery • Multilanguage • elnevezésű ROM-ot is, és úgy ahogyan a korábbi is, a 26s-en alapuló is minden bizonnyal ugyanezen készülékekkel lesz kompatibilis (x520, x526, x527, S3 SD) de persze Ő ezt majd megerősíti. Magam a 26s egyik eléggé kipucolt változatát EUI 5.9.026s Stable ROM for x526 [6.0.1] már egy ideje használom és igazából nincs rá különösebb panaszom, főleg az előző romokhoz viszonyítva de ennél több újdonság és hasznos opció is szemet szúrt, emellett nagyon gördülékenyen, simán fut, kellemes a memória használata, és az aksi használattal sincs baj. Az új Launcher is jó, igaz nem tudom, hogy ez most gyári vagy valamilyen lecserélt, de szerintem, gyors letisztult, nincs túlvariálva, így pl. nem kellett külön telepítenem a ZENUI Launchert amit a többi ROM esetében megtettem.

    Mindenesetre akit érdekel a téma, vagy próbálta már valamilyen formában az 26s-t és van észrevétele, véleménye, javaslata az írja le, hogy még a testreszabás közben javításra, beállításra kerüljön a legtöbb dolog nem pedig majd később valamilyen FIX formájában. Minden bizonnyal a magyar nyel bekerülése magától értendő :)

    Hangsúlyozom, hogy ezen ROM esetében a kizárólag a Snapdragon procikkal szerelt telefon tulajdonosok lehetnek érdekeltek!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák