Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Katana28

    csendes tag

    válasz macilaci78 #15017 üzenetére

    "A ledszalag dimmelhető, pont."

    Látod, ennyire értek hozzá. Azt hittem külön típusnak számít a dimmelhető szalag.
    Művészi munkálkodásra használnám (rajzolás, festés), tehát fényerőből annyi kellene, hogy ahhoz elég legyen. Ezért mondtam 5600-as tartományt, ha sok lenne hát veszek le a fényerőből, de ha az infó alapján tudtok jobbat mondani, én hallgatok rátok. Analóg vezérlő bőven elég, mert úgyis az asztal aljára csavaroznám, ott meg mindig elérhető, ha kell. A tekerős megoldást preferálom. Első volt a bolt, csak utána jöttem ide a kérdéssel. Ott nem találtam méretben a 4 méterhez közelit (5 métert sem), csak rgb-t akart volna rám sózni az eladó, így tudatlanságomban inkább nem is vettem semmit. Az, hogy 5 méteresekben árulják nyilván nem lenne gond, mert úgyis csak annyit használnék fel, amennyi kell. Ahogy a videóban elnézem nem valami nagy atomfizika összeforrasztani, forrasztó meg akad itthon. De ott a probléma, hogy tényleg semmi fogalmam nincs az egészről. Ha pl. 5 méterhez csomagolt tápot használok mondjuk 4 méterhez vagy annál egy kicsivel rövidebbre vágott szalaghoz, az nem fog neki túl sok kraftot adni? Azt se tudom szalagból milyet vegyek, nem akarom a házat leégetni valami kínai vacakkal.

Új hozzászólás Aktív témák