Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsiráfnyál

    aktív tag

    Üdv,

    Kerestem itt a fórumon, lehet, hogy csak én vagyok a béna, de nem találtam ilyesmiről szóló topicot.

    Az íróasztalomra szeretnék rgb-s LED szalagot rakni, [valami ilyesmi] a célom, max 10.000-ből tervezem megoldani.

    Kikötések :
    - Legyen távirányítója, vagy lehessen vezérelni wifi-n keresztül mobilról, esetleg pc-ről.
    - Az rgb-t ne úgy értelmezze, hogy hármasával vannak rajta piros, zöld, és kék LED-ek, amik kombinációja adja ki a kívánt színt, hanem maguk a LED-ek egyesével legyenek állítható színűek és erősségűek.
    - Legyen jó minőségű, nem vilogós, nem tönkremenős, stb...

    Amiket eddig találtam :
    - [Xiaomi]. Drága mint állat, de most éppen le van akciózva, így 10k alatt van (ami a méretét figyelembe véve még mindig más gyártók árának a hatszorosa). Ezt igazából már rég meg is vettem volna, és nem is kérdeznék, ha nem 2m lenne, nekem ugyanis 3m kell, két ilyen meg már nem fér az anyagi keretbe.
    - [Random kínai]. Filléres, de annyi fajta van belőle mint a rosseb, és tippem sincs melyik jó, melyik gagyi.
    - [Random magyar forgalmazók]. Fogalmam sincs, melyik a jó, a legtöbb helyen még a gyártót sem nevezik meg. :F Ha esetleg tudtok egy megbízható hazai boltot javasolni, akiktől érdemes tanácsot kérni, nekem az is nagyon hasznos lenne.

    Ebben szeretném a segítségeteket kérni. Próbálkozott már valaki ilyesmivel ? Hálás lennék pár jó tanácsért, ajánlott / kerülendő típusért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák