Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocak89

    aktív tag

    Üdv!

    Külföldi haverom ajánlotta ezt a játékot nekem. Tegnap játszottam vele a játékkal nincs bajom viszont én north/east eu-ra regeltem ő meg west eun van. Gondoltam akkor reglek oda, hogy tudjunk együtt is játszani. A regisztráció kb fél óra után sikerült majd belépésnél már szerver problémák. Majd mikor online lett akarok csatlakozni kapom az üzenetet, hogy sorba kell állni ilyen fél órás időket ír. Délután ki is vártam akkor csak 5-10 perceket írt de nem rakott be utána.
    A kérdésem az lenne, hogy ez gyakori hogy westen kell várni, vagy csak épp kifogtam egy rossz napot?

    Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

  • Pocak89

    aktív tag

    Üdv!

    Augusztus végén mutatta haverom ezt a játékot. Az első perctől megtetszett. Ahogy játszogattam próbálgattam champeket, azt hiszem megtaláltam a nekem valót. Ő lenne brand. Még szeretem Gravest ill xin zhaot is egy időben jaxel is játszottam. Amióta van dominion főleg azzal játszok nekem jobban bejött a pörgősebb játék, de mellette időnként classicoztam is. Én úgy gondolom hogy nem túlzok ha azt mondom hogy eddig a szintemhez képest jól ment. Nem egyszer volt ilyen 29-5-13 és hasonló arányok dominionban. Classicban is arány tekintetében mindig több kill volt mint halál.
    Aztán kb 2 hete fordulópont jött. Lvl 30 lettem és most nem tudom mit csináljak. Azóta alig játszom mert meguntam hogy állandóan vesztünk. Egyszerűen olyan ellenfeleket pakol be a játékba akiknek több száz győzelem van, láttam már olyat akinek 1200 is megvolt. Nekem még a 100 sincs meg classicban(dominion kb >150). Igaz azért meg kell jegyeznem hogy 1 meccset leszámítva nem én miattam nem nyertünk de komolyan lvl 30 után egy más világba csöppentem. És persze nem egyszer kaptam a csapattól hogy milyen noob vagyok igaz ők ugyan olyan rosszak voltak de hát mindig egyszerűbb a másikat hibáztatni. Még mielőtt 30 lettem volna gondoltam kipróbálom majd a solo ranked játékot hát ezek után nem merek rányomni mert el tudom képzelni ott mi lenne.
    Itt egyáltalán normál játékban néz vmi match making ratinget(azt hiszem itt elonak hívják wow-ban mmr xD)? Mert ez nagyon nem az én szintem:(

    Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

Új hozzászólás Aktív témák