Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChromeX

    addikt

    válasz superecneB #9637 üzenetére

    nem minden hősre igaz mert a karthus ultija kikerülhetetlen, ha elcastolta akkor mindenképpen megkapod a dmg-et, najo egy két kiveltellel.( talan shaco jo pillanatba ultizik, vagy fizz ugrás talan abba nemvagyok biztos)

    kexksz: na de az milyen cc- elég komoly slow van rajta és még a defense csökkentés is. tény hogy az ulti nerf az használt ellene de még igy is a tényt nem változtatja meg, egy két killről lemaradhat, de így is ha jókor nyomja a hatás ugyanaz. mobility tény hogy nincs de én eddig mindig azt láttam hogy nem is akarnak mobilak lenni. mer ott a passiv ha kivan focusolva. sőt beugranak a teamfightba hogy minnél több q- lemenjen. vagy meghalnak vagy nem de elég sok dmget letol addigra.

    sasa311: egy jól elhelyezett fal és pusholás nélkül szerintem elég nehéz gankelni, ha többen mennek akkor esélyesebb. ja meg mit értünk hard cc alatt? mondjuk egy ori ulti de egy egész teames slow is elég hard tud lenni ha ráakarok menni brusierrel az ad carryre vagy rá. teamfight elején elnyomja vagy a végén amikor már meghalt.

    nem azt mondom hogy nagyon op, de az tény, hogy az ap-k magas százalékánal erősebb.

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Új hozzászólás Aktív témák