Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Yodamest #66077 üzenetére

    Még ehhez a risk&reward témához muszáj pár gondolatot hozzáfűznöm:

    Ez is teljesen személyfüggő, én nem vagyok híve a flipelésnek, tehát annak amikor valaki játéka teljesen 50-50 helyzeteken alapszik. Ezeknél a játékosoknál lehet látni az olyan meccs historyt, amikor egyik meccsen 16-6-ban végez, míg rögtön a következőn meg 2-12-ben zár.

    Ez szimplán annak tudható be, hogy éppen egy early torony dive vagy dzsungeltúra az enemy területén hogyan sült el: ha ő hozta a killt megindul, ha az enemy akkor kb feedel csak onnantól. Nálam ez teljesen máshogy néz ki, ritkán vagyok 16 killes vadállat, de az is nagyon ritka, hogy 5-6 alkalomnál többször halnék egy meccsen és rajtam mennének el torony platek vagy tornyok.

    Én mindenképp azt gondolom, hogy az én hozzáállásom a helyes a kettő közül, nyilván itt sok finom átmenet is van, ez ritkán ennyire fekete-fehér. Viszont egy stabil alapra könnyebb építeni, könnyebb a határainkat kitolni és jobban megismerni mi fér még bele és mi nem, mint egy alapvetően teljesen coinflipre épülő és egyértelműen rossz playeket tartalmazó (még ha jól is jön ki belőle) hozzáálláson változtatni.

Új hozzászólás Aktív témák