Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grimm2015

    senior tag

    válasz Yodamest #65887 üzenetére

    Nem mondta senki, hogy elloptad a killt, egyszerűen nem tudod mi a dolgod, hogy kell supportot játszani. Kizárt dolognak tartom azt, hogy mind a 4 alkalommal neked kellett elvinni a killt, egy olyan hőssel, akinek nem sebezni kell. 4/0/4ből 4/3/10 lett a statod.

    Elképesztő, hogy az esetek 3/4 részében egyedül te nem haltál meg (átlagosan a csapatod 11.5ször halt meg), pedig te vagy a support tank.

    4/0/4 voltál a 10. percben... utána a következő 15percben 6asistod volt, majd 3halálod és semmi más. És 4.500 gold előnnyel kikaptatok.

    Mondtam én, hogy te közel leszel ahhoz, hogy bronzba kerülj vissza. :DDD
    Neked a játékhoz való hozzáállásod is én szerintem egészen egyedi, elméleti szinten (szerinted) messze a szinted felett vagy, de gyakorlatban meg alul múlod magad.
    Az tény, hogy S4nél tudnál jobbat is produkálni, csak nem veszed észre azt, hogy a saját hülyeségeddel szívatod magad, amikor ilyeneket csinálsz...

    Ilyen ostobaságot, hogy Vexet adcnek viszed, és liandry+serafot játszol meteorral.
    Ebben a játékban a saját(os) kitalált buildok nem igazán hatékonyak, úgy gondolod, hogy mennyivel jobb vagy, mint akikkel játszol, de baromi sokszor tudatlanul egy szimpla troll vagy. Elég sok játék elment azzal (is), hogy nem volt adc a csapatodban.

    Legtöbb esetben a szélsőségeket hozod fel, hogy valaki elvan feedelve, de ez többnyire (soha) nem te vagy.

    Az utolsó 100játékból összesen 4szer voltál úgy MVP, hogy eltudtál húzni a csapatodtól, hogy kiemelkedően játszottál. 2x Morganaval, és 2x Vexxel.
    Itt az olyanokat nem számolom, ahol te voltál MVP, de a csapatod is magas közel azonos pontszámon végzett.

    Összesen 100ból 4játékban tudtál kiemelkedni a többiek közül... Egyébként 37nyertél 55 vesztettél és 8 remaked volt.

    Battlenet: Grimm#22690

Új hozzászólás Aktív témák